23-05-2024 20:25
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2019/2020
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Plan nauczania liceum 3-letniego
Plan nauczania liceum 4-letniego
Regulamin przyjmowania do Liceum 3-letniego i 4-letniego
Wymagania egzaminacyjne
Stypendia naukowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Wizyta studentów z AIESEC
AisecOd poniedziałku gościmy w naszej szkole dwoje uroczych gości z organizacji AISEC Jerry'ego Chi i Taynarę Alcantar. To już czwarta wizyta studentów realizujących w naszej szkole program Make a step. Jerry jest Australijczykiem studiującym budownictwo, a Taynara Brazylijką, która obecnie pisze pracę magisterską z lingwistyki. Dzięki ich obecności na lekcjach uczniowie naszej szkoły mogą dowiedzieć się na temat krajów ich pochodzenia, poznać zasady funkcjonwania organizacji AISEC oraz nawiązać z Jerry'm i Taynarą przyjacielskie relacje.
Zdjęcia tutaj
Publikacja z duchem czasu....
publikacja
Na rynku wydawnictw służących nauce języka niemieckiego pojawiła się seria zeszytów poświęcona nauce języka różnych branż zawodowych: "Deutsch für Profis. Język zawodowy dla szkół ponadgimnazjalnych". Z dużą przyjemnością warto zauważyć, że autorami zeszytu "budowlanego" jest nasz nauczyciel prof. Adam Tomaszczyk oraz znana uczniom z roli egzaminatora prof. Ewa Matuszak. Bardzo serdecznie gratuluję autorom starannie wydanego i bardzo potrzebnego podręcznika! Panie Profesorze czekamy na następne...
W samo południe...
kosz

W minioną sobotę o godzinie 12 odbył się mecz koszykówki pomiędzy uczniami a rodzicami. Widać było, że ojcowie pili dużo mleka, gdyż średnia wzrostu w porównaniu z naszymi uczniami była porażającaJ. Niczym Dawid z Goliatem walczyli nasi chłopcy i w pewnym momencie prowadzili. Jednak to do ojców należał ostatni ruch. Mecz zakończył się wynikiem 61: 54. Nastąpiło przyjacielskie podziękowanie, jednak w głowach synów już pojawił się plan rewanżu…

zebrania z rodzicami
zebranie z rodzicami

Zakończyliśmy I trymestr. W najbliższą sobotę zapraszamy na zebrania z rodzicami według następującego...

W gronie finalistów
MatematykaWojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum znalazł się Wojciech Koszela - uczeń klasy 2b. W piątek o godzinie 13.00 w Gimnazjum nr nr 9 na os. Wichrowe Wzgórza w Poznaniu odbyły się eliminacje rejonowe, w wyniku których Wojtek trafił do elitarnego grona najlepszych matematyków województwa wielkopolskiego. Ci, którzy uczestniczyli w tym etapie konkursu wiedzą, że nie było łatwo... Wielkie brawa!!!
Cyfrowe Drzewa
Cyfrowe Drzewa  2013Szanowni Państwo,
od wielu lat tworzymy w Ekosie  instalacje artystyczne. W dużych miastach wydają się być teraz coraz bardziej zwyczjną formą działań współczesnych artystów. W naszym mniejszym - też, dlaczego nie.
Cyfrowe Drzewa, mają swoją tajemnicę. Ta najprostsza według nas jest taka: 81817 32 7 07514 978.
Jestem bardzo dumna z moich uczniów, ponieważ realizują takie Mega wyzwania, które oprócz konceptualnej pracy wymagają ogromnego wkładu pracy fizycznej: zmagania się z nową technologią, wielkim formatem i całym mnóstwem ograniczeń, których nie można przewidzieć, jeśli tworzy się coś nowego.
Druga (z wielu) tajemnic Cyfrowych Drzew jest taka...
Spotkanie absolwentów
Absolwenci - spotkanie 2007Tradycyjnie już w ostatnią sobotę listopada, tym razem po raz 19-ty odbyło się szkolne Spotkanie Absolwentów.
Drzwi otwarte już za nami!
Drzwi Otwarte 2007

Kolejny raz szeroko otworzyliśmy drzwi - tak szeroko, że z trudem mogliśmy pomieścić naszych gości.

Mamy nadzieję, że wszyscy czegoś się nauczyli i dobrze się bawili. Zaczęliśmy od wrażeń artystycznych - już przed wejściem do szkoły uważnych obserwatorów zaintrygować mogły wielkie i kolorowe cyfry zawieszone na drzewach wokół szkoły. Ta ciekawa instalacja przygotowana przez uczestników warsztatów nadobowiązkowych pod opieką Małgorzaty Danielewicz-Plucińskiej inspirowała do różnych pytań i domysłów, autorzy jednak tajemniczo milczeli, pozostawiając odbiorcom pole do interpretacji. Grupa teatralna "Niegromotni, czyli sorry William" pod opieką Krzysztofa Dutkiewicza...
Turniej Badmintona juz rozstrzygniety
Sport

Dziś na sali gimnastycznej przez trzy godziny odbywał się turniej badmintona. Eliminacje w klasach zostały rozegrane już wcześniej. Pozostało więc rozstrzygnąć ostateczną klasyfikację. Podczas finałów gry indywidualnej okazało się, że wśród dziewcząt w tej dyscyplinie najlepszą okazała się Karolina z IIA, która pokonała Magdę, koleżankę z tej samej klasy. Wśród panów triumfował Arnold z klasy IA przed Jankiem i Kamilem z klasy IIA.

Gratulujemy!

Fotki już są!!

DRZWI OTWARTE
Drzwi Otwarte 2007
W najbliższą  sobotę  - 23 listopada - zapraszamy
na DRZwI OTWARTE.
Nasi goście będą mieli okazję zobaczyć, jak pracujemy, jak się bawimy, porozmawiać z uczniami, nauczycielami i wziąć udział w dość nietypowej rywalizacji.  Rozpoczynamy punktualnie o godzinie 10.00.

Jak bawiliśmy się w zeszłym roku - tutaj...
Spotkanie absolwentów
Absolwenci - spotkanie 2007Wszystkim absolwentom przypominamy, że spotykamy się co roku w ostatnią sobotę listopada - w tym roku - 30 listopada o godzinie 18.00.
Do zobaczenia!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto odwiedzić strony:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.23 18,930,489 Unikalnych wizyt