24-06-2024 09:27
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2019/2020
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Plan nauczania liceum 3-letniego
Plan nauczania liceum 4-letniego
Regulamin przyjmowania do Liceum 3-letniego i 4-letniego
Wymagania egzaminacyjne
Stypendia naukowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny 2014
KONKURSFOTO 2014

Szanowni Państwo, z radością informuję, iż Iga Muszalska, Marta Kaczmarek, Kacper Lipowy i Tomasz Rosiński zdobyli wyróżnienia w II Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii w Lublinie. GRATULACJE!
Fotki Naszych Mistrzów i ich inspiracji TUTAJ

Kiermasz Świąteczny
Mikołaj z prezentemi
Z prawdziwą przyjemnością informuję, że w czasie Kiermaszu Świątecznego zorganizowanego w ostatnią sobotę w naszej szkole udało się nam zebrać 1450 złotych. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitaycjnego dla Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu.
Badzo dziękuję wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy nie szczędzili grosza na zakup wyśmienitych wypieków uczniów klasy IA. Z kolei uczniom IA dziękuje za zaangażowanie, chęci, świetną organizację i sympatyczną atmosferę w czasie kiermaszu. Jestem z Was bardzo dumna. Wykoszystując okazję, życzę wszystkim spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze.
Magdalena Janas
Koniec I trymestru
zebranie z rodzicamiW piątek zakończyliśmy I trymestr. Wszystkich rodziców zapraszamy na spotkania z wychowawcami i nauczycelami, które odbędą się w najbliższą sobotę według załączonego poniżej...
I próba maturalna
matura próbna
W poniedziałek 1.12 klasa maturalna rozpoczęła pisanie I próby maturalnej. To znak, że zbliżamy się nieuchronnie do końca ich pobytu w naszej szkole. Wielki finisz, czyli matura rozpocznie się 4 maja 2015 r. od egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym. Próby maturalne potrwają cały tydzień. Równolegle z egzaminami pisemnymi odbywać się będą egzaminy ustne z języka polskiego i języków obcych. Powodzenia.
Zdjęcia
Spotkanie absolwentów
AbsolwentOdwiedzają nas co roku, zawsze w ostatnią sobotę listopada, niektórzy już ze swoimi dziećmi i małżonkami - warto przypomnieć, że najstarsi, skończyli szkołę 21 lat temu.
Opowiadają o tym, co robią, jak żyją. Łączy ich jedno - chęć zawitania w stare progi, porozmawiania z nauczycielami,  niektórzy nawet z sentymentem zasiadają w ławkach na swoich starych miejscach.
W sobotę 29 listopada mieliśmy okazję znów się spotkać. Miło było Was gościć.
Dzień zawodowy
dzień zawodowy

Czym się kierować, wybierając dalszą drogę edukacji? Czym, wybierając przyszły zawód? Rynek pracy, współczesna pogoń za pieniędzmi i statusem społecznym, wybór komplikują. Nasi absolwenci, którzy zechcieli się podzielić swymi doświadczeniami z młodszymi od siebie kolegami, są żywym przykładem tego, że można realizować się z pasją i mieć ciekawy pomysł na życie, niekoniecznie ulegając modom i społecznym przymusom...

Zdjęcia (ostatnio dodane też) tutaj

Drzwi Otwarte - pasja i rytm i tajemnicza Dorota...
Drzwi otwarte 2014
I wszystko się wyjaśniło - tajemnicza instalacja na boisku szkolnym to Kolos z Ekosu - pieczołowicie wzniesiony przez uczestników artystycznych warsztatów nadobowiązkowych pod opieką pani Małgorzaty Danielewicz - Plucińskiej, graffiti na chodniku - to wynik projektu edukacyjnego przygotowanego przez uczniów klas trzecich... Nasi Goście mieli okazję zobaczyć jak myślimy, konstruujemy, wystawiamy sztuki, gramy, piszemy, rozwiązujemy problemy i razem...

Fotki TUTAJ
Reportaż tv  Swarzędz tutaj
Spotkanie Absolwentów!
Absolwenci - spotkanie 2007

Wszystkim absolwentom przypominamy, że spotykamy się co roku w ostatnią sobotę listopada - w tym roku - 29 listopada o godzinie 18.00.

Do zobaczenia!

Dla ludzi z pasją - drzwi otwarte!
Drzwi otwarte 2014

Były murale, był kasztan ubrany w zjawiskowy, pomarańczowy beret... Uważnych przechodniów ulicy Kwaśniewskiego intrygować mogą zmiany, jakie od kilku tygodni zachodzą na terenie naszej szkoły  - graffitti przed wejściem do budynku, na boisku szkolnym powstaje artystyczna instalacja ... Wszystko wyjaśni się 22 listopada o godzinie 10. 00 - tego dnia otwieramy drzwi naszej szkoły - dla ludzi z pasją - uczniów, rodziców, przyjaciół i - kandatów do Liceum, którzy chcą zobaczyć, jak pracujemy, jak myślimy, jak się bawimy. Zapraszamy!

Święto Niepodległości
Niepodlegli

Data 11 listopada ma oczywiście wymiar tylko symboliczny. Tego dnia 1918 roku Rada Regencyjna powierzyła władzę wojskową Józefowi Piłsudskiemu, który dzień wcześniej powrócił do Polski z austriackiej niewoli. Wtedy rozpoczęło się również wycofywanie oddziałów niemieckich z polskich ziem. Dziś odczytujemy to jako początki historii II Rzeczypospolitej Polskiej...

Prezentacje projektów
projekty_2014
Działanie w zespole, często pod presją czasu, stresu i wysokich wymagań wobec wykonania zadania jest nie lada wyzwaniem. W życiu zawodowym ten tryb pracy jest dzisiaj normą, ale można się tego nauczyć już w szkole. Właśnie zakończyliśmy tegoroczne prezentacje projektów edukacyjnych, których celem jest skonfrontowanie uczniów z sytuacją pracy w grupie nad rozwiązaniem problemu. W tym roku mieli na przykład zbadać, czy skontruowany przez nich zegar słoneczny może ..
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto odwiedzić strony:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.22 19,119,712 Unikalnych wizyt