09-08-2022 15:59
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2019/2020
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Plan nauczania liceum 3-letniego
Plan nauczania liceum 4-letniego
Regulamin przyjmowania do Liceum 3-letniego i 4-letniego
Wymagania egzaminacyjne
Stypendia naukowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Zawody Sumo Robotów
robotyka
W poniedziałek 20 maja w naszej szkole odbędą się Zawody Sumo Robotów. Wezmą w nich udział roboty skonstruowane i zaprogramowane przez uczniów uczestniczących na zajęciach z Robotyki. Zadaniem robota będzie wypchnięcie z ringu lub przewrócenie przeciwnika. Roboty będą zachowywać się autonomicznie co oznacza, że nie będą zdalnie sterowane, lecz na podstawie odczytów z czujników będą same podejmowały decyzje co należy w danej chwili robić. Zawody rozpoczną się o godzinie 16.50 w sali wykładowej. Wszystkich zachęcamy do przybycia i kibicowania!

Zapraszam
Krzysztof Tarociński
I znów zakwitły kasztany!
Matura2007
Mimo pewnych wątpliwości wywołanych niesprzyjającym warunkami atmosferycznymi na początku wiosny, nasz kasztanowiec na dziedzińcu obsypał się kwiatami. To nieomylny znak, że zaczął się czas matur. Od wtorku 16 uczniów klasy IIIA zmaga się z egzaminami pisemnymi. Mają już za sobą egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym. Przed nimi najważniejsza część - egzaminy na poziomie rozszerzonym. Trzymamy kciuki i nie mamy wątpliwości, że się Wam powiedzie.
Zdjęcia tutaj
Przygotowania są już mocno zaawansowane, gdyż...
pływak 4... 15 maja 2013 roku, czyli w najbliższą środę, odbędą sie coroczne Szkolne Zawody Pływackie. Tegoroczne zmagania w wodzie będą miały charakter klasyczny, czyli dużo prostoty w konkurencjach i żadnych udziwnień. Po szczegóły zapraszam na moją stronę inernetową. Oczywiście czekam na Wasze zgłoszenia :)
Mateusz na podium
GratulacjeNa Mistrzostwach Polski Juniorów w Pool Bilard, które odbyły się w dniach 30.04.-5.05.br. w Kielcach uczeń klasy IA Mateusz Robiński stanął na podium sięgając dwukrotnie po brązowy medal w grach indywidualnych - w odmianie 8 bil oraz odmianie 14/1. Jego klubowa drużyna "HADES" zdobyła także brązowy medal w rozgrywkach zespołowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konstytucja 3 Maja
Konstytucja
W imię Boga, w Trójcy Świętej jedynego. Stanisław August  z Bożej łaski i woli Narodu Król Polski, Wielki Książę Litewski, Ruski, Pruski, Mazowiecki, Żmudzki, Kijowski, Wołyński, Podolski, Podlaski, Inflancki, Smoleński, Siewierski i Czernichowski, wraz ze Stanami Skonfederowanymi, w liczbie podwójnej naród polski reprezentującymi.
Uznając, iż los nas wszystkich od ugruntowania i wydoskonalenia konstytucji narodowej jedynie zawisł..
Niebywały sukces Dominiki Krawiec
GratulacjeZ ogromną przyjemnością informujemy, iż uczennica klasy 2a Dominika Krawiec została laureatką 37 Olimpiady Języka Angielskiego. Sukces tym bardziej jest wart podkreślenia, że Dominika jest gimnazjalistką, a Olimpiada przeznaczona jest dla uczniów liceów. Jest to pierwsza laureatka Olimpiady Języka Angielskiego w dziejach naszej szkoły!
Dominiko gratulujemy!!!
Zebrania z rodzicami
zebranie z rodzicami

Zakończyliśmy II trymestr. W najbliższą sobotę zapraszamy na zebranai z rodzicami według następującego...

To już jest koniec!
ostatnie lekcje maturzystów
W piątek uczniowie klasy IIIA po raz ostatni w swoim życiu brali udział w lekcjach szkolnych. Postanowili uczcić ten moment uwolnienia się od swoich ciemiężycieli w niecodzienny (aczkolwiek traydcyjny) sposób, przebierając się. Ciekawe na ile zaprezentowane stroje są odzwierciedleniem ich pragnień, marzeń i lęków. Oficjalna uroczystość zakończenia szkoły odbędzie się 26.04.2013 roku. Potem pozostanie im tylko zdanie matury. Trzymamy kciuki.
Zdjęcia tutaj
Niespodzianka na Międzynarodowy Dzień Teatru
teatrMile zaskoczeni zostali uczniowie obu szkół, którzy zebrali się 27 marca w sali gimnastycznej. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru mogliśmy obejrzeć krótkie przedstawienie, przygotowane przez niezawodną grupę teatralną pod artystycznych przewodnictwem pana Krzysztofa Dutkiewicza. Tym razem młodzi artyści wzięli na warsztat Teatrzyk "Zielona Gęś" K.I.Gałczyńskiego. Zrozumieliśmy, jak trudno było Hamletowi podjąć decyzję: kawa czy herbata? Wszystkich olśniła Dagmara w roli kelnerki. W imieniu rzeszy teatromanów: prosimy o więcej:)!
Zdjęcia tutaj.
UWAGA! PRZYSZŁY!
Wielkanoc2007
Jak każde są bardzo symboliczne. Widać za oknem, ze coś nie tak... Ma być odrodzenie, nowe życie..., a tu żadnej zmiany. Jednak nie przegapmy. Te Święta mają wymiar przede wszystkim duchowy, wewnętrzny. Dają szansę, której nie nie wolno zgubić. Niech będą dla nas wszystkich wesołe i zdrowe. Niech zapowiadają oczekiwane zmiany.
Dwoje naszych nauczycieli jednego dnia....
Olivia
Sympatyczna nasza nauczycielka została mamą bardzo sympatycznej Olivii. Warto też odnotować, że tego samego dnia, 20 marca, nasz sympatyczny nauczyciel został ojcem Olivii. Wszystkim trojgu życzymy radosnych przeżyć rodzinnych i czekamy na nową... uczennicę!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto odwiedzić strony:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.14 14,956,484 Unikalnych wizyt