19-05-2022 03:31
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2019/2020
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Plan nauczania liceum 3-letniego
Plan nauczania liceum 4-letniego
Regulamin przyjmowania do Liceum 3-letniego i 4-letniego
Wymagania egzaminacyjne
Stypendia naukowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Mikołajkowe Igrzyska
Mikołaj z prezentemi

Raz w roku przychodzi do nas Mikołaj. Przynosi prezenty, a wraz z nimi chwile radości i zadowolenia. Tegoroczny Mikołaj zanim wysupłał ze swego magicznego worka upominki zza okien podglądał, co się na sali gimnastycznej działo. Oj działo się, wiele sie działo. Podopieczni pani B. Kucharskiej ze Stowarzyszenia Przyjaciół Specjalnej Troski pracowali w pocie czoła. Rzucali piłkami do kosza i bramki, strzelali gole, grali w siatkówkę oraz badmintona. Starali się być mistrzami sprawności i gry w unihokeja. We wszystkich tych czynnościach sekundowali im nasi uczniowie. Zarówno zawodnicy igrzysk, jak ich opiekunowie spisali się na medal. Można zaryzykować stwierdzenie, że z tych Mikołajowych Igrzysk .. każdy z nas wyszedł bogatszy..FOTKI

Niezwykła wystawa malarstwa
Niezwykła wystawaDo tej pory mieliśmy okazję podziwiać prace uczniów Pani Profesor - uczestników warsztatów interdyscyplinarnych z rysunku i fotografii - szkice, obrazy, fotograficzne zagadki, impresje. Od dzisiaj możemy zobaczyć wystawę malarstwa Pani Profesor Małgorzaty Danielewicz - Plucińskiej i Mikołaja Aleksandra Garsteckiego - studenta malarstwa UA w Poznaniu pt. "Na czymkolwiek, co jest pod ręką". O tym , co zobaczymy pisze
Fotki z wystawy dalej
Zebrania z rodzicami
zebranie z rodzicami

Zakończyliśmy I trymestr. W najbliższą sobotę zapraszamy na zebranai z rodzicami według następującego...

Wizyta studentów Z AIESEC
AisecPrzez cały ostatni tydzień mieliśmy niewątpliwą przyjemność goszczenia dwojga studentów – członków międzynarodowej organizacji AIESEC, którzy realizowali u nas program „Make a Step”.
Festiwal "Ale Kino"
Ale kino
Jeśli macie dosyć kina populistycznego, komercyjnego i rozrywkowego,  a chcecie zobaczyć naprawdę dobry film, nie przegapcie okazji. Od niedzieli trwa w Poznaniu 30. już edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino". Organizatorzy zapowiadają:

Festiwal Ale Kino! przedstawia filmy z całego świata, reprezentujące bogactwo i różnorodność kina dla dzieci i młodzieży. Ale Kino! to wielka filmowa przygoda, podróż poprzez wszystkie szerokości geograficzne i gatunki filmowe. To śmiech i wzruszenia, przygody i dramaty młodych ludzi opowiedziane ze zrozumieniem ich świata i pełnym jego poszanowaniem. Ale Kino! to kino mądre ...

Mamy Mistrza Polski
W dniach 23 - 25 listopada w Łodzi odbyły się finałowe zawody Bilard Sport Amator Challenge, na których to zawodach uczeń klasy IA Mateusz Robiński zdobył tytuł Mistrza Polski. Mateuszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zaproszenie
AbsolwentSerdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów na spotkanie, które odbędzie się 1 grudnia 2012 roku o godzinie 18.00 w budynku szkoły.
Elżbieta Paluczek
Zbudowaliśmy!
Drzwi Otwarte 2007

Jest możliwe zbudowanie budowli  z papieru składającej się z 16 pięter - wieża skonstruowana przez klasę 3b i jej gości miała 3, 2 metra - naprawdę! Najniższa miała 2 metry. Wieża klasy IA liceum sięgnęła 3 metrów. Mierzymy wysoko! - dzień otwarty to pokazał. Gościliśmy ponad 250 osób, obejrzeliśmy efekty pracy trzecioklasistów nad projektami edukacyjnymi, dowiedzieliśmy się, że potrafimy stawać przed każdym wyzwaniem, nawet, kiedy nas dużo,  a miejsca mało. Gratulujemy klasie 3b szczególnie, ale i pozostałym  - budowaliśmy wszyscy  z zaangażowaniem i pasją. Zdjęcia tutaj.

Piątkowy wieczór poświęcony wspomnieniom o prof. Ilonie Wieścickiej

Przybyli na spotkanie goście obejrzeli multimedialną prezentacją, wysłuchali wspomnień i muzyki dedykowanej Pani Profesor, a zagranej przez Elizę. Obecni na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się czegoś nowego o swoim pedagogu i z dużym zainteresowaniem obejrzeli występ taneczny Hani oraz wysłuchali zaśpiewanej przez Weronikę piosenki Dżemu. Akompaniował jej nasz szkolny zespół muzyczny. Ten wieczór był niezwykły i niepowtarzalny w swoim wyrazie.

Sięgnijcie obowiązkowo po specjalny numer Ekosika… warto!

Fotki...

Zwykły i dżdżysty?
Niepodlegli

Data 11 listopada 1918 urosła przez lata do rangi symbolu. Co roku w tym właśnie dniu przypominamy sobie wydarzenia związane z odzyskaniem przez Rzeczpospolitą niepodległości po latach. Można się oczywiście spierać, czy jest to data najlepsza. Tymczasem jaki był 11 listopada 1918 roku? Ówcześni warszawiacy zapamiętali go jako dzień "zwykły i dżdżysty". Co się wtedy w Warszawie działo? Poczytajcie! http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/303987.html

Dzień otwarty - zapraszamy!
Drzwi Otwarte 2007

Pod hasłem "Mierzymy wysoko !"  w dniu 17 listopada o godzinie 10.00 zainaugurujemy  kolejny "Dzień Otwarty".  Do wspólnej zabawy, rywalizacji i nauki zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców oraz przyszłych kandydatów do naszej szkoły. Będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć, jak pracujemy, co jest dla nas ważne, jacy jesteśmy. Do zobaczenia !

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto odwiedzić strony:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.13 14,527,651 Unikalnych wizyt