21-05-2022 08:26
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2019/2020
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Plan nauczania liceum 3-letniego
Plan nauczania liceum 4-letniego
Regulamin przyjmowania do Liceum 3-letniego i 4-letniego
Wymagania egzaminacyjne
Stypendia naukowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Konkurs FOTO
konkurs_fotoPolecam bbb!

Temat: Piękno przyrody Wielkopolskiego Parku Narodowego i Parków Krajobrazowych w Wielkopolsce

Konkursowe prace fotograficzne: odbitki 15cm/20cm, matowe, podpisane na odwrocie miękkim ołówkiem (każdy uczestnik max 5 prac) należy dostarczyć mdp. lub do sekretariatu do 20.09.2013. Proszę zachować fotki w wersji elektronicznej, ponieważ prace nagrodzone w I etapie  (I, II, III miejsce i dwa wyróżnienia - osobno gimnazjum i liceum) zostają zakwalifikowane do II etapu.

Terminy: I ETAP SZKOLNY - 20.09.2013 ( JURY SZKOLNE ogłosi wyniki 07.10.2013)
II ETAP FBE - 16.10.2013 wyniki, 22.10.2013 wernisaż w Poznaniu

Zapraszam do udziału Wszystkich Pasjonatów Fotografii!

Pozdrawiam, mdp.


Zapraszamy na spotkania
zebranie z rodzicami
W sobotę -  jako jedyna szkoła w Polsce - rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, od dzisiaj pracujemy już według planu - o 8.30 zabrzmiał pierwszy dzwonek.

W przyszłym tygodniu  zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami, które odbędą się według  następującego...
Z pierwszych stron gazet...
iwazja sowiecka
Niewielu pewnie wie, że 1 września 1364 roku Urban V wydał bullę powołującą Akademię Krakowską, pierwszy polski uniwersytet, uczelnię, której znaczenie w rozwoju naszego kraju jest nie do przecenienia. Z oczywistych jednak względów  dzisiejsza data dzienna kojarzy się przede wszystkim z momentem rozpoczęcia najważniejszego konfliktu zbrojnego w dziejach świata...
Rozpoczynamy nowy rok szkolny...
droga do szkoly
Za kilka dni koniec wakacji. Czas podjąć nowe wyzwania. Na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2013/2014 spotykamy się już w sobotę o godzinie 10.00 w sali artystyczno - gimnastycznej. Do zobaczenia !
Już tyko dwa dni pozostały…
Klepsydra

..do wyjazdu na obóz adaptacyjny klas pierwszych. Emocje rosną wraz ze zbliżaniem się terminu wyjazdu. Plany zapisane na papierze. W głowach kiełkują kolejne pomysły. Pojawiają się pytania: czy wszystko spakowane, kogo nowego w niedzielę poznam i jak tam naprawdę będzie? W Lądzie, gdzie odbędzie się tegoroczny wyjazd integracyjny, spędzimy wspólnie sześć dni, podczas których będziemy wspólnie pracować, bawić się, aktywnie wypoczywać oraz próbować lepiej się poznać. W czwartek, 29 sierpnia, cały nasz zespół zorganizuje ognisko, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Początek o godzinie 17.00.

Już wyjechaliśmy... ;)

Pierwsze zdjęcia tutaj

Fotorelacja z naszego wyjazdu do dnia 28 sierpnia.

Fotki z ogniska TUTAJ

Kolejny festiwal dla miłośników dobrego kina
Transatlantyk
Letni Poznań ma wyśmienitą kulturalną  ofertę na lato. Dopiero co skończył  się festiwal filmów animowanych "Animator", a tu kolejna gratka dla wiebicieli kina.
Tym, którzy nie wyjechali, a nudzić się nie lubią przypominam, że w piątek już po raz trzeci ruszył w Poznaniu międzynarodowy festiwal filmowy Transatlantyk. Szczegółowy program festiwalu znajdziecie tutaj, częśc oferty programowej jest bezpłatna - należy tylko odebrać w kasie kina miejscówki.
Wakacyjne godziny pracy sekretariatu
Przerwa w pracyZ powodu urlopu wypoczynkowego w dniach od 15 lipca do 16 sierpnia sekretariat będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-11.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Lista podręczników na nowy rok szkolny tutaj.
W Teatrze Polskim - 5 lipca!
Teatr Polski
Wyśmienitym spektaklem przygotowanym przez grupę teatralną po kierownictwem pana Krzysztofa Dutkiewicza "Niegromotni, czyli sorry William" zakończyliśmy rok szkolny. Tym razem na scenie Teatru Polskiego mieliśmy przyjemność obejrzeć sztukę pt. "Molier. 4 jednoaktówki". Nie zawiedli młodzi artyści, ani publiczność - rodzice, uczniowie, nauczyciele, przyjaciele szkoły.  Ten rok nie był dla nas łatwy. 1 października ...
Fajnych więcej fotek by Zosia TUTAJ
Zakończenie roku szkolnego
WakacjeSerdecznie zapraszamy na ceremonię rozdania świadectw, która odbędzie się w sobotę (06.07) o godzinie 13:30 w Teatrze Polskim, mieszczącym się przy ul. 27 Grudnia 8/10 w Poznaniu.
Uroczystość rozpoczniemy przedstawieniem w wykonaniu szkolnej grupy teatralnej "Niegromotni, czyli sorry William" reżyserowanym przez Krzysztofa Dutkiewicza.
Po przedstawieniu odbędzie się uroczyste rozdanie świadectw.

Serdecznie zapraszamy!!!
Są już najbardziej oczekiwane wyniki egzaminacyjne
egzamin2

Średnie wyniki tego roku wydają się wysokie, a często bardzo wysokie. Bardzo gratuluję nauczycielom i uczniom. Brakuje ciągle dokładnego tła do porównań – najlepsze dla tych celów są staniny uczniowskie, których OKE jeszcze nie publikuje. O skali staninowej zobacz TUTAJ. Dysponujemy....

Tutaj skale staninowe szkolne i uczniowskie.

Rajd
Rajd Wronczynek
Przygotowań było sporo, już nie mogliśmy się doczekać - jedni zdecydowali się na rowery, inni wędrowali pieszo, jeszcze inni pojechali na metę, żeby tam przygotować wszystko dla tych utrudzonych drogą. Ostatecznie wszyscy spotkaliśmy się szczęśliwie w stanicy leśniej we Wronczynku. Było wesoło, smakowicie i kolorowo. Rodzice przygotowali sowicie zastawione stoły, wykonaliśmy konkursowe zadania - ćwiczyliśmy pływanie synchroniczne ... w kajakach, szukaliśmy skarbu i bawiliśmy się świetnie. Ostatecznie rywalizację wygrała cała w truskawkach IA. Gratulujemy!

Z perspektywy 1b
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto odwiedzić strony:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.13 14,541,510 Unikalnych wizyt