Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa środa, Lutego 21, 2024
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2019  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 232
Najnowszy Użytkownik: agnieszka_michalska
 Wywiadówka 8.12.2018 r.  
SpotkaniaW najbliższą sobotę 8 grudnia zapraszamy rodziców na spotkania z nauczycielami i wychowawcami. Plan spotkań tutaj .

Dodane przez wojciech_pogasz1 dnia 06/12/2018 11:28
(0) Komentarzy ˇ (272) Czytań  Drukuj
 Ostatni dzień mobilizacji zadecydował - czujnik smogu będzie na budynku Szkoły  
sukces2  Dzięki mobilizacji wszystkich: uczniów, nauczycieli, rodziców, absolwentów i naszych przyjacół w konkursie Avivy wygraliśmy czujnik pomiaru jakości powietrza.Wysoki wynik to też bonus: czujnik jakości powietrza wewnątrz budynku. Ostateczne wyniki można zobaczyć TUTAJ . Duże podziękowania wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Wszyscy będziemy znać stan zagrożenia smogiem... obawiam się, że jest czego się bać...

Dodane przez witold_gromadzki dnia 06/12/2018 10:57
(0) Komentarzy ˇ (270) Czytań  Drukuj
 Pierwsza próba ósmoklasistów  
ksiazka2
Odpocząwszy nieco po balu i zmieniwszy strój na bardziej oficjalny, uczniowie klas 8a i 8b przystąpili do pisania pierwszych egzaminów próbnych. Dzisiaj napisali egzamin z języka polskiego, na który mieli aż 2 godziny. Jutro czeka ich matematyka, a we środę - język angielski. Wszyscy trzymamy za nich kciuki:)

Dodane przez wioletta_michalek dnia 03/12/2018 12:51
(0) Komentarzy ˇ (242) Czytań  Drukuj
 Napisz list, zmień czyjeś życie  
Amnesty Int.
We czwartek, 6 grudnia, odbędzie się w naszej szkole Maraton Pisania Listów. Jest to cykliczna akcja w obronie praw człowieka, organizowana przez organizację Amnesty International. W tym roku bronimy praw kobiet - z Ukrainy, Kirgistanu,Wenezueli, Indii, Iranu,Kenii, Brazylii, Maroka oraz Republiki Południwej Afryki. Będziemy pisać do rządów tych państw, aby domagać się sprawiedliwości oraz zaprzestania prześladowań z powodu poglądów oraz działalności tych osób.
Zapraszamy wszystkich Uczniów, Nauczycieli oraz Rodziców do przyłączenia się do akcji. W holu szkoły przy przygotowanych stolikach w godzinach 14.00 - 17.00 dyżurować będą uczniowie klas 8a i 8b, którzy służyć będą wszelkimi informacjami.
Więcej informacji na: maraton.amnesty.org.pl


Dodane przez wioletta_michalek dnia 03/12/2018 10:45
(0) Komentarzy ˇ (281) Czytań  Drukuj
 Bal ósmoklasistów w stylu rockandrollowym  
Nowy Rok
W andrzejkowy wieczór odbył się w naszej szkole bal pod nazwą "Rock and roll stars party". Gwiazdami byli oczywiście uczniowie oraz uczennice klas 8a oraz 8b. Na początku balu zachwycili oni zaproszonych gości układem tanecznym, który sami opracowali. Było dużo dobrej muzyki, konkursy i występy. Wszyscy tańczyli do upadłego. Najpiękniej wirowały spódniczki i sukienki młodych gwiazdeczek, zmienionych tego dnia nie do poznania. Bal zakończył się serdecznymi podziękowaniami dla Rodziców, którzy pomogli zorganizować tę wspaniałą imprezę.

Dodane przez wioletta_michalek dnia 02/12/2018 12:50
(0) Komentarzy ˇ (283) Czytań  Drukuj
 Zakończenie projektu edukacyjneo  
projekt edukacyjny 2018

Zakończyliśmy projekt edukacyjny klas trzecich, który rozpoczęliśmy z końcem września. W ramach projektu uczniowie wybrali interesujący ich zawód i znaleźli mentora, u którego odbyli wizytę. Po zakończeniu wszystkich spotkań przygotowali prezentacje, które wczoraj i dziś zaprezentowali przed szeroką publicznością. Podczas prezentacji w sali wykładowej podzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi poznanych zawodów, ich wad i zalet, wymaganych predyspozycji i kwalifikacji do ich wykonywania. Mamy nadzieję, że są o krok bliżej na drodze do wyboru swojej przyszłej profesji.

Foto


Dodane przez beata_szafranska dnia 28/11/2018 18:54
(0) Komentarzy ˇ (279) Czytań  Drukuj
 Finisaż wystawy fotograficznej  
Studenci bez granic

W najbliższy piątek (30.11) o godz. 12:50 w holu szkoły odbędzie sie finisaż czyli zamknięcie wystawy zdjęć autorstwa Marty Wawrzyniak, absolwentki naszej szkoły. Zdjęcia od kilku tygodni mamy okazję oglądać w holu szkoły i w sali numer 7.

Jeżeli jesteście ciekawi gdzie powstały zdjęcia i co przedstawiają SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Dodane przez dorota_indrzejczak dnia 28/11/2018 16:11
(0) Komentarzy ˇ (277) Czytań  Drukuj
 Złote żaby wystartowały  
Złota Żaba
W czwartek i piątek (22 i 23 października) odbył się w naszej szkole ulubiony konkurs - Złota Żaba (w dziedzinie matematyki i języka polskiego). Wzięły w nim udział cztery klasy: 8a, 8b, 3a oraz 3b (dodajmy jeszcze informację o gościnnych występach dwóch uczniów z klasy 7a). Chodzą słuchy, że zadania nie były łatwe, ale warto się było nad nimi nagłowić! Czekamy niecierpliwie na wyniki:) Fotki z etapu szkolnego tutaj


Dodane przez wioletta_michalek dnia 27/11/2018 12:29
(0) Komentarzy ˇ (291) Czytań  Drukuj
 Noc w Ekosie trochę inna niż zwykle  
nocka 3ab

Swarzędz obiegła pogłoska, że w Ekosie nocą straszy. Na nocne spotkanie w szkole odważyły się klasy trzecie. I choć przedmiotem spotkanie wcale nie było sprawdzenie pogłoski i pogram duchów, to nieliczni zauważyli przemykające w ciemnościach postacie. Nasz czas wykorzystaliśmy na prezentacje projektowe, dyskusje przestudniweczkowe, aktywność fizyczną, gry oraz zabawy, oglądanie filmów i rozmowy towarzyskie. No i oczywiście załadowaliśmy akumulatory przed trymestralnym finiszem😊


Dodane przez beata_szafranska dnia 25/11/2018 15:15
(0) Komentarzy ˇ (292) Czytań  Drukuj
 Ważna rocznica, ważnego wydarzenia  
100.rocznica

Raczej drugiej równie okrągłej nie będziemy obchodzić w tej samej grupie: setna rocznica odzyskania niepodległości. Skłania do radości i ważnych pytań o Polskę, Jej przeszłość i przyszłość, o dni, od których zależała nasza niepodległość. Nie da się uniknąć też pytań o ludzi tworzących 100 lat temu historię, o ich wielkość, ale też małość, wreszcie o tragizm wielu dokonywanych wyborów. 100 lat temu rozpoczęła się historia nowego państwa w Europie. Trudno sobie dzisiaj wyobrazić, że tego państwa mogło nie być. Jeszcze trudniej wyobrazić sobie tworzenie go od początku... Niektórzy mówią, że to był cud. W szkole zawisła największa w jej dziejach flaga, a na piersiach wszystkich znalazł się biało-czerwony kotylion. W czasie okolicznościowego spotkania ogłosiliśmy też konkurs na esej historyczny:  "Roman Dmowski czy Józef Piłsudski? Którą koncepcję odbudowy państwa uważasz za skuteczniejszą w realizacji". W niedzielę delegacja stanie na placu przed ratuszem swarzędzkim i będzie uczestniczyć w miejskich uroczystościach. TUTAJ fotk i ze spotkania w szkole, później z uroczystości miejskich. Tutaj fotki z uroczystości przed ratuszem.


Dodane przez witold_gromadzki dnia 09/11/2018 14:07
(251) Czytań  Drukuj
 Akcja charytatywna  
psiuńcio

W dniach od 8 do 12 października w naszej szkole miała miejsce akcja charytatywna w czasie której zbieraliśmy koce, karmę i inne artykuły dla psów i kotów ze Schroniska dla Zwierząt w Skałowie. Przygotowaliśmy również pyszne kanapki i smakowite wypieki, które sprzedawaliśmy w czasie przerw. Dzięki dużemu zainteresowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców udało nam się zebrać w sumie 728,22 złotych, 15 kilogramów karmy, 18 kocy, 25 ręczników, 2 poduszki oraz mnóstwo smyczy i zabawek. Pieniądze i zebrane artykuły przekazaliśmy schronisku. W imieniu własnym i Schroniska dla Zwierząt w Skałowie serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie. Cieszymy, że jak zwykle można było na Was liczyć! Uczniowie klasy IIA z Wychowawcą


Dodane przez magdalena_janas dnia 26/10/2018 10:38
(0) Komentarzy ˇ (280) Czytań  Drukuj
Strona 4 z 109 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto odwiedzić strony:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
 Losowa fotografia