Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Niedziela, Lutego 05, 2023
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2019  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 232
Najnowszy Użytkownik: agnieszka_michalska
 Wywiadówka 13.04.2019  
SpotkaniaW najbliższą sobotę 13 kwietnia zapraszamy rodziców na spotkania z nauczycielami i wychowawcami klas. Plan spotkań tutaj .

Dodane przez wojciech_pogasz1 dnia 08/04/2019 16:17
(0) Komentarzy ˇ (163) Czytań  Drukuj
 Zakończyliśmy Drzwi Otwarte  
drzwi otwarte 2019
Gromkim "DO SZKOŁY!" - pokazem pracy  warsztatowej w wykonaniu uczestników zajęć teatralnych po opieką Pawła Wódczyńskiego - inspirowanym "Ferdydurke" -  rozpoczęliśmy tegoroczne Drzwi otwarte. Prezentacji było wiele. U bram gości witał Vincent van Elephant - instalacja artystyczna zaprojektowana przez panią profesor Małgorzatę Danielewicz-Plucińską, a w wykonywana pieczołowicie  przez ostatnie kilka miesięcy przez uczestników warsztatów artystycznych. W sali gimnastycznej czekały niespodzianki...

Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 16/03/2019 14:15
Czytaj więcej ˇ (227) Czytań  Drukuj
 Drzwi otwarte  
drzwi otwarte 2017
W sobotę 16 marca otworzymy nasze drzwi szerzej niż zwykle. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się z nami uczyć od kolejnego roku oraz  ich  rodziców,  na godzinę 10.00. Będzie można zobaczyć nasze lekcje, nas samych, wziąć udział w kilku niespodziankach.  Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w "Drzwiach otwartych" telefonicznie pod numer 61 -81-73- 849 najpóźniej do 14 marca. Do zobaczenia!

Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 06/03/2019 08:15
(0) Komentarzy ˇ (170) Czytań  Drukuj
 Promujemy czytelnictwo!  
books
 O tym, że warto czytać i promować czytelnictwo nas przekonywać nie trzeba. Dlatego uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w konkursie "Książkomania" organizowanym przez ODN w Poznaniu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa wielkopolskiego. Zadanie polegało na nakręceniu krótkiego filmu promującego czytane przez nich książki. Film Lidki Weselik, Patrycji Rogulskiej i Piotra Kolasińskiego- Kolendy promujący kryminał Agaty Christie "I nie było już nikogo" zajął I miejsce w kategorii filmów  obcojęzycznych. Gratulujemy zwycięzcom!
Nagrodzony film - tutaj
Pozostałe filmy można ...

Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 04/03/2019 10:11
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (190) Czytań  Drukuj
 Szkoła Zimowa 2019 - zaczynamy bardzo wcześnie - prawie w nocy!  
Szkoła Zimowa 2019
    Wczoraj liczyliśmy już godziny. Nie wszyscy tej nocy spali... Pierwsi na peronie byli licealiści, którzy odpowiadali za bagaże. Dzięki tej wczesnej porze wsiadaliśmy przez dwie godziny z wyjątkowym spokojem - ogrzany pociąg cierpliwie czekał przy pustym peronie. Odjechaliśmy punktualnie. Kolejny przystanek: Kraków, a potem już autobusami do Alpiny. Są już pierwsze FOTY TUTAJ . Będą kolejne... Mija niedziela. Wszyscy już znają rytm: śniadanie, narty, wycieczka, obiad, lekcje, zajęcia wieczorne, kolacja, spanie, itd. .Poniedziałek: pogoda świetna, warunki rewelacyjne, jeździmy na Tyliczu. Dzisiaj jeszcze lekcje i kino - oczywiście nowe fotki...TUTAJ! Dalej też wyniki konkursu zjazdowego, znamy najlepszych narciarzy Szkoły!.... Ostatnie FOTY TUTAJ.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 22/02/2019 10:19
Czytaj więcej ˇ (202) Czytań  Drukuj
 Ostatnia w historii studnióweczka  
Studnióweczka 2019

 Sporo czasu, energii i emocji kosztowało nas przygotowanie tegorocznej studnióweczki roku, która odbyła się w minioną sobotę. Ale efekt z pewnością zrekompensował ilość włożonej w ten projekt pracy. Tanecznym krokiem wyruszyliśmy w podróż dookoła świata sięgając korzeni tańca na kontynencie afrykańskim. Odwiedziliśmy egzotyczne dla nas Hawaje i Fiji, zagościliśmy w Brazylii i Argentynie,  zajrzeliśmy do Indii. Na dłużej zatrzymaliśmy w Europie: w Rosji, Czechach, Anglii i Grecji. Podróż zakończyliśmy w Stanach Zjednoczonych efektywnymi rytmami country. Wzięliśmy udział w konkursie, „tanecznym obieżyświacie”, przygotowanym przez uczniów klasy 8ab. Niespodzianka przygotowana przez rodziców wprowadziła nas...

 


Dodane przez beata_szafranska dnia 17/02/2019 11:55
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (286) Czytań  Drukuj
  Wiemy czym oddychamy!  
Smog 2019
   Uważni obserwatorzy życia szkolnego zauważyli już na zewnętrzej ścianie biblioteki urządzenie z świecącymi na zielono i czerwono diodami. To wygrany w konkursie Avivy czujnik pomaru zanieczyszczeń powietrza. Działa i wysyła do internetu aktualne parametry stopnia zanieczyszczeń. Bywa, że dane są zatrważające! Wtedy nie wychodzimy na przerwy z budynku. Efekty przcy czujnika możemy obserwować TUTAJ

Dodane przez witold_gromadzki dnia 11/02/2019 15:13
(0) Komentarzy ˇ (189) Czytań  Drukuj
 Uczestnicy zajęć z teatru w profesjonalnym studiu nagrań  
Fundacja Słowo Kropka
Uczestnicy zajęć teatralnych przygotowują już kolejną etiudę na Drzwi Otwarte. Ćwicząc umiejętności pracy głosem i interpretacji, wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Fundację Słowo i Kropka. Pracowali nad profesjonalnymi nagraniami tekstów o powstaniu wielkopolskim. Efekty tej pracy do odsłuchania - tutaj. Zdjęcia - tutaj.

Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 11/02/2019 08:54
(0) Komentarzy ˇ (174) Czytań  Drukuj
 Drugą próbę czas zacząć  
Egzamin gimRozpoczęła się druga próba ósmoklasistów. We środę pisaliśmy polski ( nie był trudny), we czwartek - matematykę (łatwa nie była...). W piątek - tradycyjnie na koniec - odbędzie się egzamin z ulubionego języka obcego: angielskiego. Klasy ósme dadzą radę:)!

Dodane przez wioletta_michalek dnia 07/02/2019 09:21
(0) Komentarzy ˇ (186) Czytań  Drukuj
 Dzień zawodowy w Ekosie  
Dzień zawodowy 2019
Adwokat, architektka wnętrz, inżynier mechatronik, lekarz chirurg, manager, policjantka, twórca reklam, strażak (czyli inżynier bezpieczeństwa pożarowego) - oto przedstawiciele różnych zawodów, którzy spotkali się wczoraj z uczniami klas 3 gimnazjum oraz 8a i 8b Szkoły Podstawowej Fundacji "Ekos". Pomimo tak różnych profesji - okazało się, że więcej ich łączy, niż dzieli. Po pierwsze - wszyscy są absolwentami  naszej szkoły. Po drugie - swój zawód wykonują  z przekonaniem i pasją, a droga do niego nie była łatwa. Po trzecie - lubią wyzwania, zmiany i zdobywanie nowej wiedzy; wszyscy twierdzą, że będą się uczyć do końca życia.


Dodane przez wioletta_michalek dnia 02/02/2019 13:19
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (191) Czytań  Drukuj
 Ekosiaki wzięły udział w 27. finale Wielkiej Orkiestry  
Wielka OrkiestraNie przestraszyły nas wiatr, deszcz ani rozklejające się puszki. Nie zniechęciły zamknięte sklepy ani puste ulice. W niedzielę, 13 stycznia, grono ekosiaków kwestowało dzielnie w Swarzędzu pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste". Zebraliśmy  6079,85 zł!
Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom! Do zobaczenia za rok!

Dodane przez wioletta_michalek dnia 15/01/2019 18:18
(0) Komentarzy ˇ (192) Czytań  Drukuj
Strona 2 z 109 < 1 2 3 4 5 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto odwiedzić strony:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
 Losowa fotografia