Sympatycznie zauważyć, że znowu jesteśmy najlepsi w Wielkopolsce - gratulacje prof. A. Lesickiego - rektora UAM oraz prof. A. Tykarskiego - rektora UM
Dodane przez witold_gromadzki dnia 11-01-2018 14:59:20
Wczoraj w Warszawie rozstrzygnięto kolejny, już dwudziesty, doroczny ranking polskich liceów  ogólnokształcących i techników fundacji „Perspektywy”.  Nasza delegacja odebrała, w pięknej auli Politechniki Warszawskiej, dyplom najlepszego liceum Wielkopolski.  To z pewnością cieszy, tym bardziej, że wśród 2186 branych pod uwagę liceów, daje nam to 18 miejsce w kraju .  Jeszcze lepszy wynik...

Treść rozszerzona
Jeszcze lepszy wynik uzyskaliśmy w rankingu maturalnym:  12 miejsce w kraju i pierwsze miejsce w Wielkopolsce.  Odnotujmy jeszcze, że maturę zdaliśmy lepiej, niż uczniowie najlepszego liceum w Polsce.
W piątek, 8.01.2018 r., na zaproszenie rektora UAM - prof. A. Lesickiego i Fundacji "Perspektywy" braliśmy udział w rozdaniu laurów 10 najlepszych liceów i techników Wielkopolski. Relację z uroczystości znajdziemy na stronie UAM TUTAJ. Tłumaczenie dyrektora najlepszego liceum, dlaczego dyplom odbiera bez towarzystwa uczniów i nauczycieli, znajdziemy w relacji TV UAM TUTAJ.

Pełną listę rankingową znajdziecie TUTAJ.
Pełną listę wielkopolskich liceów TUTAJ.
Pełna tabela rankingu maturalnego jest TUTAJ.
Warto się też zainteresować kryteriami rankingowymi. Są TUTAJ.

Z całą pewnością jest powód do przekazania serdecznych gratulacji nauczycielom, uczniom i wszystkim, którzy się do tego sukcesu przyczynili.
Foty TUTAJ