Trudne wyzwanie dla tegorocznych maturzystów...
Dodane przez witold_gromadzki dnia 23-09-2013 13:53:46
Na początku roku szkolnego Okręgowa Komisja Egzaminacyjna przedstawiła pełne wyniki matury 2013. Wyniki naszych maturzystów ze wszystkich przedmiotów należą do najwyższych w całym okręgu ( należą do niego trzy województwa: wielkopolskie, zachodniopomorskie i lubuskie), a często jest to wynik najlepszy. Jeszcze lepiej wygląda dla nas statystyka...

Treść rozszerzona
...dla Poznania i powiatu poznańskiego: żadna szkoła nie zdała lepiej egzaminów z matematyki podstawowej i rozszerzonej, z biologii rozszerzonej (podstawowej nie zdawaliśmy), z geografii rozszerzonej (podstawowej nie zdawaliśmy), jedna tylko szkoła lepiej zdała egzamin z fizyki rozszerzonej (podstawowej nie zdawaliśmy), z chemii jedynie trzy szkoły zdały lepiej, egzaminów z języka angielskiego na obu poziomach żadna szkoła nie zdała lepiej od nas! Podobnie egzamin z wos-u.
Na blisko 160 szkół siódme miejsce z języka polskiego rozszerzonego też należy uznać za spory sukces...
Dodajmy jeszcze, że wszyscy nasi absolwenci przystąpili przynajmniej do dwóch egzaminów rozszerzonych, a takich w okręgu było... 17% zdających.
Szczegółowe pełne zestawienie znajdziecie w załączonych plikach. Wszystkim absolwentom i ich nauczycielom bardzo serdecznie gratuluję!
Sukces ten stał się też tematem artykułu w "Głosie Wielkopolskim". TUTAJ możesz go przeczytać.

wyniki matury 2013 z języka polskiego
wyniki matury 2013 z języka angielskiego
wyniki matury 2013 z języka niemieckiego
wyniki matury 2013 z biologii
wyniki matury 2013 z chemii
wyniki matury 2013 z fizyki
wyniki matury 2013 z geografii
wyniki matury 2013 z historii
wyniki matury 2013 z matematyki
wyniki matury 2013 z wos-u