Jak zawsze w marcu - żabie emocje...
Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 07-03-2009 17:06:13
W sobotę 7 marca gościliśmy u nas i w Szkole Podstawowej nr 4 w Swarzędzu kilkuset uczestników II etapu konkursów w Dziedzinie Matematyki i Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego "Złota Żaba" i "Złota Żabka". Uczniowie szkół podstawowych z Poznania i powiatu poznańskiego oraz gimnazjalnych z wielkopolski i województwa lubuskiego...
Ten gwar, te emocje sięgające zenitu można u tak wielu uczniów zobaczyć u nas tylko w marcu. Usiedli przy wszystkich naszych stolikach w skupieniu i z wiarą w zwycięstwo (czego życzymy szczególnie naszym gimnajkom!). Jak to wyglądało w ostatnią sobotę możecie zobaczyć na zdjęciach TUTAJ.

Treść rozszerzona
... zmagali się z zadaniami, w których musieli wykazać się przede wszystkim umiejętnością myślenia i sprawnym posługiwaniem się językiem polskim. Zadania, których autorami są Wasi nauczyciele, możecie obejrzeć tutaj.
To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne nie byłoby możliwe bez pomocy naszych nauczycieli, pracowników administracyjnych i uczniów. Wymieńmy jedynie pracujących z nami w sobotę i podziękujmy za pomoc Paniom: Urszuli Grabce, Ewie Jasiak, Beacie Gromadzkiej, Wioletcie Michałek, Dorocie Indrzejczak, Beacie Szafrańskiej, Ewie Wiśniewskiej, Violetcie Misiołek oraz gościom Aleksandrze Michalskiej, Marii Bonieckiej, Lidii Buchholz, Halinie Pawełczyk i Panu Pawłowi Perekietce oraz wszystkim uczniom, którzy w piątkowy wieczór pomagali przy znoszeniu stołów.
Osobne podziękowania należą się Martynie Pelczyńskiej, Mateuszowi Szafrańskiemu, Maciejowi Sobkowiakowi, Michałowi Pahlowi oraz Ali Winter,
Filipowi Eckardtowi, Filipowi Twardowskiemu, Konradowi Suchockiemu, Kubie Kuraszyńskiemu, Michałowi Białobrzeskiemu Dodajmy, że dzięki tym ostatnim wszystkie meble, a uwierzcie - żaden stół nie pozostał w sali - wróciły bez szwanku na swoje miejsce.