05-02-2023 21:21
Nawigacja
· Profile nauczania
· Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
· Jak oceniamy?
· Plan lekcji
· Dziennik elektroniczny
· Wykaz podręczników
· Egzaminy
· Warsztaty interdyscyplinarne
· Projekt edukacyjny
· Szkoła zimowa
· Kontakty zagraniczne
· Zajęcia pozalekcyjne
· Przedmioty na poziomie zaawansowanym
· Galeria
· Strona Główna
· Linki
· Szukaj
· Strona Startowa
· Ekosik
· Dokumenty szkolne
· Classroom
Rekrutacja 2019/2020
Profile nauczania
Wiecej o nas...
Plan nauczania liceum 3-letniego
Plan nauczania liceum 4-letniego
Regulamin przyjmowania do Liceum 3-letniego i 4-letniego
Wymagania egzaminacyjne
Stypendia naukowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
Wyniki matur
Wyniki 2005
Wyniki 2006
Wyniki 2007
Wyniki 2008
Wyniki 2009
Wyniki 2010
Wyniki 2011
Wyniki 2012
Wyniki 2013
Wyniki 2014
Media o nas ...
Piszą o nas...
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą

Zawody karate…
mikołaj2

... turniej także dla nas. Dziś w Kobylnicy odbyły się Mikołajkowe Zawody Karate dla dzieci od lat trzech do wieku juniora, a także III Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate WKF o Puchar Starosty Poznańskiego. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: kata indywidualne i drużynowe, kumite indywidualne i open. Gruba kilkunastu uczniów z naszych szkół pomagała przy przeprowadzeniu tych turniejów. Pełniliśmy funkcje sekretarzy, sędziów  mierzących czas. Zajmowaliśmy się dekoracją zwycięzców i pracowaliśmy przy stoliku z pakietami startowymi. Zajmowaliśmy się sprzętem oraz przyborami sportowymi. Pojedynki toczyły się prze cały dzień, ale znaleźliśmy także czas, by obejrzeć walki Krzysia z 3a. Oczywiści wszystkie wygrane

Igrzyska Radości…
Olimpiada Radości 2018

... już za nami. W piątek gościliśmy podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka ze Swarzędza. Na dworze deszcz i wiatr, a na sali gimnastycznej było głośno i radośnie. Zaczęliśmy piosenką i tańcem. A potem wszystko potoczyło się według naszego planu. Rzuty do kosza, strzały do bramki, slalom, rzuty kulami, tor przeszkód. Graliśmy w bocce i szybko ubieraliśmy Mikołajów. Lepiliśmy łańcuchy oraz tworzyliśmy bransoletki dla siebie lub bliskich nam osób. Zakończyliśmy wspólnym śpiewem, drobnymi upominkami i dekoracją uczestników medalami. Zawodnicy dali z siebie wiele. Cieszymy się, że dobrze się u nas bawili. Gratulacje dla naszych wolontariuszy.

foto


W tych paczkach wysłaliśmy wiele radości
Paczka2018

Kochani Darczyńcy, w ramach tegorocznej Szlachetnej Paczki udało nam się w bardzo krótkim czasie zmobilizować i zebrać wszystkie wymienione przez rodzinę produkty.

Począwszy od produktów spożywczych, przez kosmetyki, ubrania, buty, pościele, zabawki, przybory szkolne, książki, a skończywszy na  mikserze i pralce. Rodzina otrzyma 18 świątecznych paczek oraz bony na ubrania i 750zł.

Pakowaniem paczek w w kolorowy, świąteczny papier zajęli się uczniowie klas IIA i IIB.

W sobotę,  8 grudnia wszystkie paczki  zostały dostarczone do magazynu w Kostrzynie, by w niedzielę trafić do rąk rodziny.

Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności. Jak widać potrafimy zjednoczyć siły dla szlachetnego celu, a presja czasu nie jest nam straszna.

Dziękujemy!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zapraszamy na kiermasz
Mikołaj z prezentemi
Tak jak co roku mamy przyjemność zaprosić wszystkich nauczycieli, rodziców i uczniów na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w naszej szkole w sobotę, 8 grudnia 2018 roku. Będziemy sprzedawać świąteczne smakołyki oraz ozdoby , a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w Swarzędzu. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Gwarantujemy doskonałą jakość i smak wypieków oraz miłą przyjazną atmosferę.
Do zobaczenia!
Klasy IIA i IIB z wychowawcami
Na tydzień do Niemiec
Meinersen
9 grudnia w niedzielę o godzinie 9.10 grupa 7 uczniów z drugich klas liceum wyjeżdża na wymianę do Niemiec, do miejscowości Meinersen położonej w Dolnej Saksonii. Uczniowie uczestniczący w projekcie zobaczą między innymi fabrykę Volkswagena, odwiedzą centrum nauki w Wolfsburgu oraz będą mieli jedyną swego rodzaju możliwość obcowania z językiem niemieckim: od rana do wieczora. Od niedzieli TUTAJ foty.
Dojechali wieczorem w niedzielę... Poniedziałek: "Poznajemy się. Wszystko następuje przez zabawę, gry, prezentacje, czemu towarzyszy dużo śmiechu. ....
Duża mobilizacja ostatniego dnia przyniosła sukces
sukces2Sympatycznie zauważyć, że dzięki mobilizacji uczniów, nauczycieli, rodziców, absolwentów i naszych przyjaciół wygraliśmy w konkursie Avivy czujnik pomiarowy jakości powietrza. Zamontujemy go na budynku Szkoły - każdy będzie mógł poznać stan zagrożenia smogiem każdego dnia. Wysoki wynik to też bonus: czujnik pomiaru powietrza wewnątrz. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli. Wyniki ogłoszono TUTAJ.
Wywiadówka 8.12.2018 r.
SpotkaniaW najbliższą sobotę 8 grudnia zapraszamy rodziców na spotkania z nauczycielami i wychowawcami. Plan spotkań tutaj.
Napisz list, zmień czyjeś życie
matura
We czwartek, 6 grudnia, odbędzie się w naszej szkole Maraton Pisania Listów. Jest to cykliczna akcja w obronie praw człowieka, organizowana przez organizację Amnesty International. W tym roku bronimy praw kobiet - z Ukrainy, Kirgistanu,Wenezueli, Indii, Iranu,Kenii, Brazylii, Maroka oraz Republiki Południwej Afryki. Będziemy pisać do rządów tych państw, aby domagać się sprawiedliwości oraz zaprzestania prześladowań z powodu poglądów oraz działalności tych osób.
Zapraszamy wszystkich Uczniów, Nauczycieli oraz Rodziców do przyłączenia się do akcji. W holu szkoły przy przygotowanych stolikach w godzinach 14.00 - 17.00 dyżurować będą uczniowie klas 8a i 8b, którzy służyć będą wszelkimi informacjami.
Więcej informacji na: maraton.amnesty.org.pl

Finisaż wystawy fotograficznej
Studenci bez granic

W najbliższy piątek (30.11) o godz. 12:50 w holu szkoły odbędzie sie finisaż czyli zamknięcie wystawy zdjęć autorstwa Marty Wawrzyniak, absolwentki naszej szkoły. Zdjęcia od kilku tygodni mamy okazję oglądać w holu szkoły i w sali numer 7.

Jeżeli jesteście ciekawi gdzie powstały zdjęcia i co przedstawiają SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Spotkanie absolwentów 2018
Spotkanie absolwentów 2018

W minioną sobotę odbyło się tradycyjne spotkanie absolwentów. Swoją „starą” szkołę odwiedziło 30 absolwentów z różnych roczników. Najstarsi zdawali maturę w 1996 roku, najmłodsi – w tym roku.

Były żarty, wspomnienia, zwiedzanie szkoły i obietnice spotkania za rok.

Zdjęcia ze spotkania tutaj.

Zajęcia terenowe szkolnych geografów
Jeziory 2018

W dniach 18-20.11 grupa szkolnych geografów wyjechała na pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia terenowe. Miejscem naszych zajęć był Wielkopolski Park Narodowy oraz Stacja Ekologiczna Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Jeziorach. W trakcie zajęć m.in. rozpoznawaliśmy formy oraz osady polodowcowe i wodnolodowcowe. Pobrane próbki osadów poddaliśmy analizie granulometrycznej w laboratorium sedymentologicznym.

Zdjęcia

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warto odwiedzić strony:
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.23 16,044,362 Unikalnych wizyt