Mamy srebro!
Dodane przez witold_gromadzki dnia 30/01/2007 21:51
Pierwszy raz braliśmy udział w Mistrzostwach naszej gminy w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych. Jest czego gratulować! Sprawozdanie Trenera Piotra Szczepaniaka:...
Rozszerzona zawartość newsa
Sprawozdanie z Mistrzostw Miasta i Gminy Swarzędz w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych 29.01.2007 r.

Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych zostały przeprowadzone w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie. W zawodach wzięły udział drużyny z Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3, Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika z Zalasewa oraz Gimnazjum z Paczkowa.

Każdy z zespołów rozegrał 4 spotkania a wyniki tych spotkań dawały punkty w klasyfikacji ogólnej mistrzostw.

Gimnazjum w Paczkowie zajęło V miejsce w turnieju, Gimnazjum nr 2 zdobyło 2 punkty (jedno zwycięstwo) i zajęło IV pozycję. Drużyny z Gimnazjum nr 3, Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika i Gimnazjum nr 1 po dramatycznej walce na parkiecie zdobyli taką samą ilość punktów

( 6 pkt- trzy zwycięstwa).

Komisja sędziowska zmuszona była przeliczyć małe punkty (stosunek zdobytych i straconych piłek w całym turnieju) w wyniku których, Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika z Zalasewa zajęło III miejsce, Gimnazjum nr 1 zdobyło II miejsce a zwycięzcą Mistrzostw zostali chłopcy z Gimnazjum nr 3.

Reasumując, szkolna drużyna piłki siatkowej Gimnazjum nr 1 w Swarzędzu, która po raz pierwszy była na tego typu zawodach, wypadła rewelacyjnie, prezentując się jako zespół umiejący wygrywać i to w ładnym stylu.