Stypendia rozdane!
Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 11/01/2019 16:44
Tradycyjnie w przededniu wakacji przyznaliśmy stypendia naukowe za I trymestr. Przypomnijmy że mogą je otrzymać uczniowie, którzy nie tylko uzyskują najwyższe oceny, ale również swą postawą, aktywnością i zaangażowaniem zapracowali na wysoką ocenę z zachowania.  Za każdym trymestrem pracy kryje się pasmo sukcesów indywidualnych, często mniej spektakularnych, ale...

Zdjęcia tutaj

Rozszerzona zawartość newsa

...bardzo ważnych. Wszystkim, którzy je odnieśli - serdecznie gratulujemy!

Stypendium naukowe za I trymestr otrzymał Antoś Mrozek – uczeń klasy 7a- gratulacje!

W liceum stypendia są przyznawane  w kilku kategoriach: za najwyższe wyniki w nauce oraz za najwyższe wyniki w nauce wybranych przez siebie przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Dodatkowo o stypendium imienia pani profesor Ilony Wieścickiej - dla najlepszego biologa - ubiegać się może uczeń klasy trzeciej, który uzyska wynik z egzaminów próbnych i z matury z biologii powyżej 80%. Stypendium to przyznawane jest po każdym z  tych  egzaminów. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczeń, który uzyskał najwyższe wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym.

Warto pamiętać, że w naszej szkole uczniowie wybierają  swój indywidualny profil nauczania. Często zdarza się, że przygotowują się do najtrudniejszego wariantu matury na poziomie rozszerzonym nawet z pięciu przedmiotów.

Stypendia otrzymali:

- stypendium Prezesa Rady Ministrów - Marta Przepióra - uczennica klasy IIA,

- stypendium za najwyższe wyniki w nauce - Julia Hermańska – uczennica klasy IB,

- stypendium za najwyższe wyniki w nauce przedmiotów na poziomie rozszerzonym – Kuba Marszałkiewicz – uczeń klasy IIA,

- stypendium imienia pani profesor Ilony Wieścickiej  - Natalia Płachtij - uczennica klasy IIIA.