Dziennik elektroniczny ˇ Forum ˇ Strona Główna ˇ Strona startowa Poniedziałek, Września 28, 2020
 Nawigacja  
Jak zaplanowaliśmy rok szkolny?
Wykaz podręczników
Jak oceniamy?
Plan lekcji
Dziennik elektroniczny
Egzaminy
Warsztaty interdyscyplinarne
Projekt edukacyjny
Szkoła zimowa
Kontakty zagraniczne
Zajęcia pozalekcyjne
Indywidualny Plan Nauczania
Galeria
Forum
Strona Główna
Ekosik
Linki
Szukaj
Strona startowa
Poczta szkolna
Dokumenty szkolne
Classroom
 Rekrutacja 2019  
O nas...
Zasady, terminy...
Warunki finansowe
Potrzebne dokumenty
Jak do nas dojechać?
 Media o nas ...  
Piszą o nas...
 Nauczyciel z klasą  

Nauczyciel z klasą

 Szkoła z klasą  

Szkoła z klasą

 Nasze wyniki!  

CKE
Wyniki egzaminów gimnazjalnych decyzją Dyrektora CKE zostały utajnione
victoryCzęść humanistyczna
Część mat. - przyr.

Wskaźnik 2006-2008

 Tendencje rozwojowe  
EDUKACYJNA WARTOŚĆ DODANA
 Użytkowników Online  
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 232
Najnowszy Użytkownik: agnieszka_michalska
 Plener fotograficzny 2018 na Cytadeli  
Plener foto 2018 na Cytadeli  Szanowni Państwo, tematem tegorocznego pleneru był "Czas". A, że fotografowaliśmy na poznańskiej Cytadeli, spektrum do  interpretacji tegoż tematu było bardzo pojemne. Grupa foto w pełnym składzie. Pogoda dopisała. A nasze fotograficzne poszukiwania przedstawimy na kolejnej w szkole wystawie.
Fotoreportaż TUTAJ

Dodane przez malgorzata_plucinska dnia 02/07/2018 15:54
(0) Komentarzy ˇ (196) Czytań  Drukuj
 Nabór wojów…  
tkanina

Dziś klasy drugie, jako najstarsze w szkole, wzięły udział w grze terenowej. Klasa a była organizatorem, a b -  uczestnikiem sportowych zmagań.  Powodem był nabór wojów prowadzony wśród ludów znad Cybiny przez podwładnych króla Daminosława II Mądrego, władcy Czarnkogrodu, lorda protektora. Wszystkie białogłowy i młodzianie z klas drugich dzielnie stawili się na wezwanie króla i wykonali postawione przed nimi zadania sprawności fizycznej, moralnej i duchowej. Okazali się godnymi  przyjęcia w poczet Kawalerii Czokopałek. Uradowany naborem król  podjął swoich nowo mianowanych kawalerzystów przy suto zastawionych stołach biesiadnych.

Po takich przeżyciach trudno było nam wrócić do codziennych zajęć lekcyjnych...

Zdjęcia


Dodane przez beata_szafranska dnia 28/06/2018 21:56
(0) Komentarzy ˇ (161) Czytań  Drukuj
 Jeśli dziś sobota, to jesteśmy w ... Łodzi  
Łódź 2018
Aby otrząsnąć się po przeżyciach związanych z rozstaniem z klasami trzecimi, młodsi gimnazjaliści oraz ich koledzy z klas 7a i 7b ruszyli w sobotę rano do Łodzi. Plan pobytu w tym mieście mieliśmy bardzo ambitny. Zaczęło się od Centrum Nauki i Techniki, ulokowanego w starej, wspaniale odrestaurowanej elektrowni. Mogliśmy tam obserwować sposoby produkcji energii, obiekty w skali makro oraz nano, rozwiązywać szyfrowe zagadki godne najlepszych szpiegów, a nawet przeżyć lot na stację kosmiczną i doświadczyć zmniejszonej grawitacji na Ganimedesie (największym księżycu Jowisza). Po przerwie obiadowej, spędzonej na terenie słynnego centrum handlowego Manufaktura, przejechaliśmy do Muzeum Kinematografii. Mieści się ono we...

Dodane przez wioletta_michalek dnia 24/06/2018 20:03
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (197) Czytań  Drukuj
 Skończyli gimnazjum...  
Studnióweczka 2018
22 czerwca klasy trzecie uroczyście zakończyły swoją trzyletnią naukę w gimnazjum. Trudno nam będzie zapomnieć ich występ na obozie adaptacyjnym, wspólne szkoły zimowe, rajdy, drzwi otwarte i wspaniałą studnioweczkę z udziałem klasy 3 "C".  Było ich pełno wszędzie - w salach, na korytarzach oraz szkolnych boiskach. Grandzili jak mało kto, ale za to z klasą. Z przytupem i nutą zadumy uczniowie gimnazjum stali się jego absolwentami.
Ostatnie lekcje tutaj
Uroczystość Pożegnania klas trzecich tutaj


Dodane przez beata_szafranska dnia 24/06/2018 18:51
(0) Komentarzy ˇ (174) Czytań  Drukuj
 Znamy wyniki egzaminów gimnazjalnych  
oke
    Z zaciekawieniem czekaliśmy na wyniki tegorocznego egzaminu. Okręgowa Komisja trochę zmieniła procedurę dostępu do indywidualnych wyników, ale podobnie jak w roku ubiegłym, każdy zdający mógł je w miniony piątek zobaczyć na portalu OKE. Interpratacja własnego wyniku wcale nie jest łatwa i dlatego raz jeszcze odsyłam do instrukcji, którą znajdziecie we "Wstępnej informacji o wynikach" OKE w Poznaniu TUTAJ. 
    Wszystkim uczniom i ich nauczycielom serdecznie gratuluję. Wyniki uczniów składają się na bardzo wysokie średnie wyniki Szkoły:
   

Dodane przez witold_gromadzki dnia 17/06/2018 17:42
Czytaj więcej ˇ (259) Czytań  Drukuj
 Szkolna Akademia Myślenia kończy rok akademicki wykładem o najbardziej współczesnych osiągnięciach światowej medycyny  
SAM
SAM kończy rok akademicki. Z wykładem: „Nowe możliwości leczenia immunologicznego chorych na raka płuca” przyjeżdża prof. Rodryg  Ramlau.  Nasz gość jest kierownikiem Katedry i Kliniki Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, przewodniczącym Polskiej Grupy Raka Płuc.  Zapraszam, nie tylko licealistów – przyszłych lekarzy i biologów, ale też zainteresowanych gimnazjalistów -  w najbliższy wtorek , 19.06. ,o godz. 8.30 do sali wykładowej.

Dodane przez witold_gromadzki dnia 17/06/2018 13:35
(129) Czytań  Drukuj
 Rajd Ludwikowo 2018  
Rajd Ludwikowo 2018
Rajd 2018 za nami. W sobotę, przy bardzo słonecznej pogodzie, sprawdzaliśmy "Czy przyroda ma figurę?". Klasy wyruszyły z różnych miejsc, żeby spotkać się na polu biwakowym w Ludwikowie w Puszczy Zielonce. W stylowych nakryciach głowy kolejne zespoły przekraczały metę rajdu. Tu na strudzonych wędrowców (i rowerzystów) czekały przygotowane przez rodziców stoły z napojami, owocami i innymi przysmakami. Rajdową rywalizację (i dzień wolny do wykorzystania w ustalonym terminie) wygrała klasa IIA.
Zdjęcia rajdowych figur tutaj.

Dodane przez mariola_freyter dnia 11/06/2018 13:27
(125) Czytań  Drukuj
 It's your turn!  
konkurs j ang
W zeszły wtorek, 05 czerwca, siedem odważnych, pięknych i utalentowanych dziewczyn z naszych szkół wzięło udział w konkursie piosenki anglojęzycznej w Zespole Szkół w Pobiedziskach Letnisku "It's your turn'. Były to: Zosia Indrzejczak, Oliwia Grabska, Marysia Moskal, Patrycja Rogulska, Lidka Weselik, Matylda Drabowicz i Zosia Sęba.

Dodane przez magdalena_janas dnia 11/06/2018 11:40
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (214) Czytań  Drukuj
 Klasy siódme w Borach Tucholskich  
zamrzenicaWiększość z nas uznała ten wyjazd za swoją najlepszą wycieczkę szkolną. Pobyt w ośrodku Ustronie Leśne obfitował w atrakcje dla odważnych: wojskowy tor przeszkód, paintball, wspinanie się na mało stabilną wieżę ze skrzynek, pływanie kajakami, strzelanie z łuku i wiatrówki, park linowy... Dla tych, którzy nie mieli dosyć, była jeszcze siatkówka, wędrówki po lesie, dyskoteka i ognisko nad  jeziorem. Pogoda dopisała nam nadzwyczajnie, podobnie jak wszystkim ekosiakom...

Dodane przez wioletta_michalek dnia 07/06/2018 01:46
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (221) Czytań  Drukuj
 Peregrynacje klas trzecich  
Klasy trzecie nad morzem
Wizyta w Gniewie, warsztaty tkactwa, drukarstwa, strzelanie z kuszy, łuku, nauka pisania gęsim piórem, nadmorskie spacery i długie nocne rozmowy - wycieczka klas trzecich do Łeby była pełna słońca, śmiechu i dobrych wrażeń. Nawet nie zauważyliśmy, jak przez te trzy lata staliśmy się jedną, zgraną klasą. Na tym jednak nie  koniec - przerwa na bardzo dobrze zdane egzaminy z warsztatów interdyscyplinarnych - i we wtorek ...

Dodane przez anna_bialobrzeska dnia 06/06/2018 15:12
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (216) Czytań  Drukuj
 2a i 2b w Łebie  
2ab w Łebie

W poniedziałek wcześnie rano wesoły autobus zabrał nas do Łeby. Polskie wybrzeże przywitało nas piękną i słoneczną pogodą. Dzięki niej udało nam się zrealizować nasz wycieczkowy plan. Jego realizację rozpoczęliśmy od rejsu statkiem po jeziorze Łebsko....

Zdjęcia


Dodane przez dorota_indrzejczak dnia 03/06/2018 17:43
Czytaj więcej ˇ (0) Komentarzy ˇ (206) Czytań  Drukuj
Strona 6 z 109 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
 Logowanie  
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Warto odwiedzić strony:  
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu
Pływalnia Wodny Raj
Stan powietrza i pogoda
 Losowa fotografia